ok
login
Lost your password? kliki siia

Maitseelamused metsast!

Tule meiega seenele!

Rapala esitleb – Pärnu lahe Koha 2018

21.juuli 2018 @ fishing village, Uus-Sauga 62, 8.30 – 17.00
Suvi on käes ja varsti võib Pärnu lahest püüda üht väärtuslikumat kodumaist kala, milleks on “Pärnu lahe koha”
Selle auks korraldab “Fishing Village” kaluriküla juba 3-ndat korda Kaluriküla Merepäevade raames püügivõistluse, kalastajate ja meresõprade kokkutuleku.

Osaleda võivad kõik kohapüügist huvitatud kalastajad, kes peavad lugu trollingupüügist või tahavad veeta vaba aega koos teiste kalasõpradega.

KUS JA MILLAL TOIMUB?
Kohapüük toimub Pärnu lahel. Halva ilma korral jätavad korraldajad endale õiguse võistluspaika muuta ja tuua see hoopis Pärnu jõele. Start, finiš ja osalejate laager asuvad Sauga jõe ääres paiknevas Fishing Village Sauga sadamas. Seal on olemas parkimisala treileritele ning slipp, kus saab veeskada paate. Võistluse toimumise aeg: Start 21. juuli 2018 kell 10.00 sadamas. Finis kell 17.00 sadamas. Tähelepanu! Finišisse hilinejaid võistlustel ei arvestata!

KUIDAS REGISTREERIDA?
Registreerimine toimub 21.07.18 Fishing Village kalastuskeskuses kohapeal, mis kestab kella 08.30- 09.30. Eelregistreerimine on võimalik inernetis aadressil: www.fishingvillage.ee. Soovitame kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kõik registreerijad saavad osavõtjakaardi ning võistluste kleepsu, mis kinnitatakse paadile. Osalustasu ühele kalastajale on 20 EUR. Iga osalustasu soetanud, saab tasuta õhtusele Jaan Tätte kontserdile ning sadamakohvikus ootab peale võistlust kalasupp ning pits Zeljonaja Marka vodkat.

KUIDAS KOHALE TULLA?
Kohale võib tulla autosuvilaga või kaatriga mööda vett. Fishing Village asub Sauga jõe suudmest 4 km ülessevoolu. Jälgida teeviitade juhiseid.

VÕISTLUSREEGLID?
Võistlemine toimub paadist individuaalarvestuses. Ühes paadis tohib püüda kuni 4 inimest ning kasutada paadis 2 püügivahendit ühe kalastaja kohta. Paadis peab olema kahv, kongitsa kasutamist ei soovitata alamõõduliste kalade korral. Võitja selgitatakse välja kõikide kalade kogukaalu alusel. Koha alammõõt on 46 cm.
(Kalu vahetada, varem välja püüda, osta mujalt jne. on keelatud ehk võistlejad peavad kinni pidama headest kalapüügitavadest.)

OHUTUS?
Võistluste akvatooriumil teostatakse valvet kohtunike ja inspektorite paatidega. Kohustuslikud on päästevahendid. Võistlustel osalevad paadid peavad olema sõidukõlbulikud, kasutama märgistuskleepsu ning arvestama teiste merel liiklejatega.

VASTUTUS?
Võistlejad on veel omal vastutusel. Kehtivad kõik kalapüügieeskirjas jm. asjakohastes õigusaktides sätestatud nõuded.

AUHINNAD?
Auhinnafondi suurus hetkel 3300 eurot.
Auhindade eest hoolitsevad Rapala, Vobla Fishing, Fishing Village, Ajakiri Looduses, Kalastus- ja Paadipood
Auhinnad täpsustame lähispäevil.

ÜLESKUTSE MERESÕPRADELE JA HARRASTUS- KALASTAJATELE! 20.07.2018 – 22.07.2018
Meresõprade ja harrastuskalastajate kokkutulek ja telklaager. Kui oled merekooli vilistlane või tulihingeline kalastaja, siis on Merepäevad Kalurikülas koht, kus kokku saada mõttekaaslastega ja mõnusalt aega veeta!
Üritusele saad tulla kaatri või paadiga, oodatud on ka autosuvilad!
Parkimine veesõidukiga sadamas 12€ / 24h. Telklaagri maksumus inimese kohta 8€ / 24h. Autokaravani koht 17€ / 24h
NB! Laagris peatujad saavad õhtusele 21.juuli toimuvale Jaan Tätte kontserdile TASUTA!
NB! Oma söök ja jook jäta palun koju ja toeta sadamakohvikut, kus selle päeva puhul tehtud palju häid pakkumisi.

Vaata lisaks, mis toimub samal ajal meie juures Merepäevadel – tule kogu perega: https://www.facebook.com/events/757541097968891/

TOETAJAD
Rapala, Vobla Fishing, Saku, Zeljonaja Marka Vodka, Pärnu linn, Tori vald, Keskonnainvesteeringute Keskus, Romantiline Rannatee, Ajakiri Looduses, Kalastus- ja Paadipood

✔ Üldkorraldus: Fishing Village 50 97 841 (Jakob Kose)
Kalastusvõistlus: Eesti Harrastuskalastajate Liit 50 40 777 (Endrik Tõnsberg)
Koha Kaitse Grupp (võistluste patroon-Hans Soll)

Comments
FISHING VILLAGE SADAM


Liitu uudiskirjaga
liitu>>
Kontaktid
Tel +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Pärnu 80033
(vaata kaardil)