ok
login
Lost your password? kliki siia

Loe meie sünnipäevad kohta siin.

Loe lähemalt siit.

Pärnu Merepäevad 2019

Juba iidsetest aegadest on Pärnu olnud jõe- ja merelinn. Hansalinnana tuntud Pärnu on andnud tööd ja leiba paljudele pärnakatele ja kaupmeestele juba keskajal. Reiu jõe suudmealal on jõeäärne asulakoht Sindi-Lodja mille vanuseks hinnatakse 9000 aastat.
Teist aastat kirgastavad Pärnumaa elu Fishing Village kalurikülas alguse saanud Pärnu merepäevad.
Sellel aastal pakuvad Pärnu merepäevad teemakohast meelelahutusprogrammi mitmes kohas korraga. Omapoolse programmiga tulevad välja kaluriküla Sauga sadam, Pärnu Jahtklubi, Pärnu sadamas ootab oma pardale külastajaid purjelaev Jenny Kruse. Sauga jõel tutvustab haabjakultuuri Aivar Ruukel. Sadamate vahel sõidab veetakso, et saaksite nautida tegevust mõlemas sadamas. Sõite ja ekskursioone korraldavad erinevad sadamate veesõidukid jpm.

Merepäeva turg ja kalalaat
Oodatud on oma tooteid tutvustama ettevõtted, mis on seotud merenduse, matkamise, kalastuse, hobide ja vabaaja veetmise võimalustega.
Kalaturg
Kokad valmistavad head ja paremat kalast. Loomulikult ei puudu laualt kodumaine suitsu- ja grillkala. Kõikvõimalikud kalaampsud. Kuivatatud kala. Oodatud on ka kõik kodumaise toodangu pakkujad.

Laevasõidud
Suur eskaadrisõit ehk mereparaad kus saavad osaleda ka külastajad. Kes laevade, jahtide ja erinevate veesõidukite peale ära ei mahu saavad jälgida veesõitu vastvalminud muuli kergliiklusteelt ja Pärnu muulidelt.
Kahel päeval korraldavad sõite veele erinevad veesõidukid.

Lastele
Põngerjatele batuut, kalapüügivõistlus, joonistustelk, vibulasketiir ja muud huvitavat.

Üritusel leiavad tegevust nii suured kui väikesed. Mõeldud on kõikide külastajate peale, suurepärane koht, kus veeta oma päev koos lähedaste ja sõpradega.

Meresõprade kokkutulek ja telklaager kalurikülas
Kui oled merekooli vilistlane või muud moodi meremees, siis Pärnu merepäevad on kalurikülas koht, kus kokku saada mõttekaaslastega ja mõnusalt aega veeta!
Üritusele saad tulla kaatri või paadiga, oodatud on ka autosuvilad!

Pärnu Merepäevade programm täieneb jooksvalt.

Lisainfo https://parnumerepaevad.ee/et

Comments
FISHING VILLAGE SADAM


Liitu uudiskirjaga
liitu>>
Kontaktid
Tel +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Pärnu 80033
(vaata kaardil)