ok
login
Lost your password? kliki siia

Loe meie sünnipäevad kohta siin.

Loe lähemalt siit.

Pärnu lahe Koha 2019

Traditsiooniline võistlus toimub juba 4. aastat järjest !

MIKS TOIMUB?
Eesmärgiks on kokku viia aktiivsemad harrastuskalastajad Eestimaalt ja mujalt ning selgitada kohapüügimeister trollimises Pärnu lahel aastal 2019. Soovime võistlusega propageerida Pärnu huvitavamat kalastuskohta ning kutsuda noori sellist kalapüüki harrastama.

PROGRAMM
Kohapüügivõistlusele registreerimine alates kella 08.30
Start kell 10.00
Laste kalakool kell 12.00 – 14.00
Kohavõistluse finish kell 17.00
Võistluste autasustamine kell 18.00

ZOOMAAILMA LASTE KALAKOOL
Sissejuhatus kalastusõpetajalt Endrik Tõnsbergilt
Söötade ettevalmistamine
Õngede sättimine
Kalapüük kai pealt

KUS JA MILLAL TOIMUB?
Kohapüük toimub Pärnu lahel määratud alas. Halva ilma korral tuuakse võistluspaik Pärnu jõele. Start, finiš asuvad Sauga jõe ääres Fishing Village kalastuskeskuses. Samas on parkimisala treileritele ning slipp, kus saab veeskada erinevaid paate. Võistluse aeg: Start 20. juuli 2019, kell 10.00. Finis 20. juuli 2019, kell 17.00.

KES OSALEVAD?
Osaleda võivad kõik kalapüügist huvitatud inimesed, kes peavad lugu koha trollimisest. Kaasas peab olema kehtiv EV kalapüügiõigust tõestav dokument.

KUIDAS REGISTREERIDA?
Registreerimine toimub Fishing Village kalastuskeskuses samal päeval, kella 08.30- 09.30. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument. Kõik registreerivad paatkonnad saavad osavõtjakaardi ning paadikleepsu. Osavõtumaks ühele kalastajale on 20 EUR. Iga osalejat ootab lahelt saabudes kalasupp ja pits teravat!

KUIDAS KOHALE TULLA?
Kohale võib tulla autoga või kaatriga mööda vett. Fishing Village kalastuskeskus asub Sauga jõe suudmest 4 km ülessevoolu. Jälgida teeviitasid.

VÕISTLUSE REEGLID?
Arvestust peetakse võistkondlikult. Ühes paadis tohib püüda kuni 4 ridvaga. Kaasas peab olema kahv, kongitsa kasutamist ei soovitata alamõõduliste kalade korral. Võitja paatkond selgitatakse välja kõikide kalade kogukaalu alusel. Koha alammõõt on Pärnu lahes 46 cm. Mitte püüda keelutsoonis Pärnu jõe suudmes 1km ulatuses.
(Kalu vahetada, varem välja püüda, osta mujalt jne. on keelatud ehk võistlejad on kohustatud kinni pidama headest kalapüügitavadest.)

OHUTUS?
Võistluspaigas teostavad valvet kohtunikud spetsiaalsete jälgimisvahenditega. Päästevahendid on kõigile võistlejatele kohustuslikud. Võistlusel osalevad paadid peavad kasutama nähtavas kohas märgistus kleepsu ning arvestama püügil teiste veeliiklejatega. Vähemalt ühel võistlejal peab paadis olema kaasas veekindlas kotis telefon.

VASTUTUS?
Võistlejad on veel omal vastutusel. Kõigile kehtivad kalapüügieeskirjas jm. asjakohastes õigusaktides sätestatud nõuded.

VÕISTLUSTE AUTASUSTAMINE?
Auhinnad on välja pannud: AS Leigiv, Kalastuspood OÜ

VÕISTLEKS, AGA PAATI EI OLE?
Meie paadilaenutusest saate rentida paate, kalastusvarustust. Bait Shopis müügil lai valik kohalante.

ÜLESKUTSE HARRASTUSKALASTAJATELE! 19.07.2019 – 21.07.2019
Võta oma sõbrad kaasa kellega kalal käid ja tule meie telklaagrisse. See on koht, kus kokku saada mõttekaaslastega mõnusalt aega veeta!
Üritusele saad tulla kaatri või paadiga, oodatud on ka autosuvilad!
Parkimine veesõidukiga sadamas 12€ / 24h. Telklaagri maksumus inimese kohta 8€ / 24h. Autokaravani koht 17€ / 24h

Telklaagri juures on lõkkekohad ja grillid kus saate ise endale meelepärast toitu valmistada. Kui tahtmist ise küpsetada ei ole, siis meil on ka suur sadamakohvik ja forellipüük, kus kõik olemas. Väikse lisatasu eest grillime või suitsutame ka teie püütud Pärnu lahe kohad!

KORRALDAJAD?
Korraldajad: Fishing Village kaluriküla (Jakob Kose), Eesti Harrastuskalastajate Liit (Endrik Tõnsberg) ja Seltsing Pärnu kalaspordi klubi (Hans Soll).

Comments
FISHING VILLAGE SADAM


Liitu uudiskirjaga
liitu>>
Kontaktid
Tel +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Pärnu 80033
(vaata kaardil)