ok
login
Lost your password? kliki siia

Loe meie sünnipäevad kohta siin.

Loe lähemalt siit.

Sinu jõulupidu või talveüritus Kalurikülas

kaluriküla jõuluvanaüd on võimalik Fishing Village Kalurikülas veeta lõõgastav päev ka talvel!
Korralda siin enda ettevõtte või sõpruskonnaga mõnus saunaõhtu või jõulupidu koos hea söögi ja joogiga!
Pakume teile kompleksi kuhu kuulub Paadimaja koos kümblustünni ja ainulaadse saunaga “kakuam“. Sauna teeb omapäraseks see, et see on ehitatud ehtsasse kalapaati ja enamus sisustuselemendid pärinevad vanadelt laevadelt. Pildid seintel jutustavad ühe kakuamipaadi lugu mis alguse saanud just siin Pärnus. Peale leili on sauna kõrval tiigis võimalik ennast kasta jääaugus. Paadimaja kõrval on kümblustünn, mis teeb talvise olemise eriti nauditavaks. Lisaks on sauna kõrval väli minibassein kus võimalik veeta väärtuslikku aega, nautides vesimassaaži ja valgusteraapiat.
Küpsetame siinsamas vabas õhus plangul lõõmalõhet ning teeme vokkköögivilju, kõigil soovijatel on võimalik kaasa lüüa. Üheksal inimesel on võimalik jääda meie juurde ka ööseks. Saunaõhtu koos toitlustusega sobiv kuni 15le inimesele. Soovi korral on võimalik lahendada õhtu ka suuremale seltskonnale (kuni 40 inimest). Arvestada tuleb, et üritus toimub nii sees soojas kui ka väljas värske õhu käes. Seega palume riietuda ennast vastavalt ilmastikutingimustele.
Aktiivse tegevusena pakume võimalust juhendaja juhendamisel lasta märki vibulasketiirus –inimese kohta 14€ (minimaalselt 10 inimest)
Samuti võime viia läbi koolituse lõõmalõhe valmistamise kohta. Kinke võib jagama tulla uhke jõuluautoga Kaluriküla jõuluvana 50€.
 Majutus ja saun:
Saunamaja, kümblustünn, saun”kakuam“ , väli minibassein 425€
Toitlustus inimese kohta 33€ (minimaalselt 10 inimest)
Toitlustus:
Tervituseks supp kolmest kalast otse pajast
Pearoaks valmistame teile elaval tulel lõõmalõhe mille kõrvale teeme vokk pannil värsked köögiviljad. Kala võimalik asendada krõbedate põdra grillvorstikestega (verivorstidega) mille kõrvale pakume magushapu pohlakastet.
Mahl, maitsevesi, kohv, tee
Saunavaagen
Puuviljad, köögiviljad dipikastmega, vimma poke krevetikrõpsu ja sidrunitoorjuustuga, Amsterdami heeringakukkel sibula ja soolakugiga, paneeritud kanaribad tšilli-mango kastmega, prosciutto sink grissini kõrsikutega, juustuvalik muraka moosiga, põdrapasteet röstleiva ja saiaga, karu sinepi-mädarõika leivake, kuivatatud klaarsäga ja tursk)
Magus:
Kodune kringel (karamell, õun, rosin, šokolaad)
Küsi juurde joogikaarti ja grupimenüüd!
Helista või kirjuta ja ja paneme kokku just sinule sobiva talveürituse! info@fishingvillage.ee
+372 5097841
Comments
FISHING VILLAGE SADAM


Liitu uudiskirjaga
liitu>>
Kontaktid
Tel +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Pärnu 80033
(vaata kaardil)