ok
login
Lost your password? kliki siia

Loe meie sünnipäevad kohta siin.

Loe lähemalt siit.

Uudised
29 november, 2019
Sinu jõulupidu või talveüritus Kalurikülas

19 september, 2019
Metsagurmee “sügis”  – sadamakohviku hooaja lõpupidu!

Meie partnerid

Meist

Fishing Village on omapärane puhke- ja vabaajakeskus Pärnus Sauga jõe kaldal. Meie tegevusalad on sadamateenuste pakkumine, aeru- ja mootorpaatide laenutamine.
Bait Shopist saab soetada kalastusvarustuse ja landid. Pakume kalagiiditeenust koos varustusega, kus viime seltskonna paatide või laevaga Pärnumaa vetele. Looduse nautlejad ja romantikud viiakse lõbusõitudele ajaloolise laevaga Johanna.
Kauemaks rändele jäänud külalistele pakume turgutavaks uneks omapärased kalurionnikesi, puhkemaja ja Glamping telkhotelli. Autosuvilatega seiklejatele on olemas karavanipark ja telkijatele avar telkimisala.
Fishing Village puhke- ja vabaajakeskuse südameks on jõeäärne sadamakohvik ja forellipüük. Tiigist saab püüda vikerforelli ja värske kala grillitakse või suitsutatakse vastavalt soovile.
Oodates toitu saab mängida jalgpalli, disc-golfi või lasta märki vibulasketiirus.
Kui soovid puhata pere või töökaaslastega vabas looduse, püüda kala, nautida õhtut sadamakohvikus, siis see koht on just Sinule!

Fishing Village
loe lähemalt >>
Blogi
Panustame laste tegevusse Pärnus
3-MAI-2019 | vaatamisi: 616

Vaadates Pärnus ringi leidsime, et meil on ideaalne koht perepuhkuseks. Mõeldes pärnakatele lõime laheda laste sünnipäeva paketi. Sünnipäevad meie juures toimuvad, sees ja väljas ja kõige sobivamaks päevaks peame pühapäeva. Pühapäev on ka päev, kus toimuvad hooajal meie juures perepäevad. …

Vaata lähemalt >>
FISHING VILLAGE SADAM
Viimased videod
Galerii

Liitu uudiskirjaga
liitu>>
Kontaktid
Tel +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Pärnu 80033
(vaata kaardil)