ок
вход
Lost your password? нажми сюда

16.07.2016 toimub üritus “Pärnu Lahe Koha”

Vabaõhuüritusele Pärnu Lahe Koha ootame kaasa lööma kõiki inimesi kes peavad lugu merest, kalapüügist ja heast muusikast. Tule ise, võta kaasa sõbrad, lapsed ja lähedased. Tegevusi ja lusti jätkub nii suurtele, kui väikestele ning loomulikult ürituse pealkirjale kohaselt õnnistame sisse kohapüügi hooaja alguse.

Meresõprade ja harrastuskalastajate telklaager:
15.07.2016 – 17.07.2016 Mõeldud harrastuskalastajatele, merekooli kadettidele ja vilistlastele, kõikidele meremeestele või inimestele, kes puutuvad kokku merega.
Külastaja on oodatud laagripaika auto, autosuvila, kaatri või paadiga. Veesõidukid saab parkida Sauga Sadamasse. Palume sobiva liiklusvahendi koht eelnevalt registreerida: info@fishingvillage.ee

Telklaagri ja võistluse osalustasu 15.07.2016 – 17.07.2016:
Võistlejate osavõtumaks (20 eurot) sisaldab tasuta slippi, tasuta treileri ja auto kohta 16. kuupäeval. Õlu ja siider võistlejatele ja laagrilistele erihinnaga. Kui soovitakse jääda laagrisse, siis tuleb tasuda vastavalt ürituse puhuks tehtud hinnakirjale. Eelregistreerimine: info@fishingvillage.ee
Telkimiskoht 8€ (üks inimene)
Auto parkimiskoht parkimisalal 5€
Kaikoht Sauga Sadamas 15€
Autosuvila 12€
Slipp 5€

Telklaagi külastaja meelesepea:
Territooriumil on keelatud lahtise tule tegemine.
Territooriumil on õigus viibida ainult pileti lunastanud külalistel. Telklaagri külastajale antakse korraldaja poolt käepael, mis peab olema kinnitatud käele terve sündmuse jooksul.
Sõidukid on lubatud territooriumile ainult korraldaja poolt antud autoloa olemasolul.
Öörahu algab majutusplatsil või telkimisalal hiljemalt kell 03.00.
Territooriumil ei ole kaasa võetud alkoholi tarbimine lubatud. Kohapeal on mõistliku hinnaga karastusjoogid, õlu ja siider.

Päevaprogramm 16. juulil
08.00–10.00 Kogenud Pärnu kalastaja Erkki Mäeväli tutvustab Salmo kohapüügi lante.
Alates 12.00 on avatud tasuline liin marsruudil Pärnu Jahtklubi – Fishing Village, ühe sõidusuuna piletihind 4 eurot. Paadiliikluse graafik on väljumiskohal.
12.30-13.30 Lindi Külaseltsi savist voolimise töötuba „ Eesti kalad“ lastele. Pärast üritust kujukesed glasuuritakse ja põletatakse, oma kuju saavad osalejad hiljem kätte Fishing Village’st.
12.30-14.00 Salmo tutvustab noortele harrastuslikku kalapüüki, põhitõdesid, kalapüügivarustust.
13.30-14.30 Eesti käsitöö landimeister Eduard Teras tutvustab landivalmistamise põhitõdesid.
14.00-17.00 Salmo õngitsemisvõistlus. Võistelda võivad kuni 12 aastased lapsed, vanemad võivad abistada. Loomulikult abistab noori ka Salmo esindaja. Võistlus TASUTA. Kõik registreerinud võistlejad saavad endale kingituseks käsiõnge, millega võistlusel osaleda. Eelnevealt vajalik registreerida, kohtade arv piiratud: info@fishingvillage.ee.
15.00 Landivalmistamise õpituba, juhendaja vanameister Hans Soll.
17.30 Soovijatele parvlaev Estonia päästepaadiga sõit ürituspaigale Pärnu Jahtklubist – TASUTA.
*Päästepaat mahutab kuni 50 inimest, kehtib kohapeal elav järjekord. Päästepaadi väljumiskoht on märgistatud. Kasuta ära eksklusiivne viis üritusele tulemiseks!
18.00-19.00 Lindi Külaseltsi savist voolimise töötuba „ Eesti kalad“ lastele.
19.30 Parvlaev Estonia päästepaat väljub suunaga Pärnu Jahtklubisse – TASUTA.
18.30-20.30 Ajaloolise ühepuulootsiku haabja ehituspõhimõtete tutvustamine. Kohapeal sellel suvel valmistatud haabjad, soovijad saavad ka ise proovida nendega sõita.
20.00-21.50 Eesti populaarsema teleseriaali „Köök“ särav täht Margaret Kodusaar ja tema bossanova programm.
21.00-23.00 Ansambel „Vanad Sõbrad“ meremeeste simman.
„Pärnu Lahe Koha“ kohtunike paadid ning võistlejad saadavad reaalajas pilte lahel püütavatest kaladest ning toimuvast. Need prinditakse välja Fishing Villages ning riputatakse üles seinale, et külalised saaksid jälgida toimuvat reaalajas. Digitaalsed pildid võistlusest ja üritusest lähevad meie facebook ajajoonele ning kodulehele.

Söök, jook ja vaba aeg
Toitlustust üritusele pakub Fishing Village, maitsvat šašlõkki valmistab suurte kogemustega aserbaidžaani kokk. Kalapüügivõistlejatele pannakse pada podisema klassikalise uhaaga, et jätkuks jaksu hooaja vältel veelgi kala püüda. Loomulikult kalaüritusele kohaselt suitsutame kala.
Keelekaste eest seisab hea Saku Õlletehas, pakkudes karastusjooke, siidrit ja õlut.
Lastele atraktsioonid.
Avatud paadilaenutus. Mootor- ja sõudepaadid.
Sauga Sadamas on uudistamiseks inimestele erinevad veemotospordi kaatrid ning muud veesõidukid.
Müügil käsitöölandid.

Kohapüügivõistluse Pärnu lahe Koha eeskirjad:
Pärnu laht, 16. juuli 2016 kell 10.00–17.00
MIKS TOIMUB? Tõmmata tähelepanu jätkusuutlikele harrastuslikele kohapüügivõimalustele Pärnus ning ühendada harrastuskalastajaid, et üheskoos paremini seista oma õiguste eest Pärnu lahel.
KUS JA MILLAL TOIMUB? Võistlus toimub Pärnu lahel;start, finiš ja osalejate telklaager asuvad Sauga jõekaldal paiknevas Fishing Village’is, kus on olemas slipp paatide veeskamiseks. Võistlus toimub 16. juulil 2016 kell 10.00–17.00
Kohale võib tulla ka oma autosuvilaga või kaatriga mööda vett. Suitsutame kodumaist kala, teeme kalasuppi ning grillime liha.
KES OSALEVAD? Osaleda võivad kõik mere- ja kalafännid, kes peavad lugu kalapüügist või tahavad veeta vaba aega veel.
08.00 – 09.30 REGISTREERIMINE. Eelregistreerimine toimub internetis fishingvillage.ee ja 16. juulil kohapeal kell. Kaasa võtta isikuttõendav dokument.
10.00 START avatud kohapüügivõistlusele. Püüdma suundutakse Pärnu lahele.
17.00 LÕPP kohapüügivõistusele Fishing Villages.
VÕISTLUSREEGLID. Võistlustele lubatakse erinevate paadiklasside esindajad, kes on maksnud võistluste osalustasu 20 eurot paadi kohta. Paadis peab olema vähemalt 2 inimest. Igal püüdjal on lubatud kasutada üht spinningut või vedelit, ent paadi kohta ei tohi olla kasutusel üle 4 spinningu või vedeli. Plaanerite ja sügavusraskuste kasutamine on keelatud, kajaloodi ja muu mereelektroonika kasutamine aga lubatud. Paadis peab olema kaasas kahv, kongitsa kasutamine on keelatud. Võitja selgitatakse viie suurima koha kaalu- ja pikkuspunktide liitmise põhjal. Korraldajad jätavad endale õiguse kasutada pärast võistlust üht koha paadi kohta kalameeste toitlustamiseks.
OHUTUS. Võistluste akvatooriumil teostatakse valvet kohtunike ja kalainspektorite paatidega. Kohustuslikud on päästevahendid. Võistlustel osalevad paadid peavad kasutama märgistuskleepsu.
VASTUTUS. Võistlejad on veel omal vastutusel. Kehtivad kõik kalapüügieeskirjas jm asjakohastes õigusaktides sätestatud nõuded (sh alammõõt).
18.00 AUTASUSTAMINE. Võistluste kolme paremat autasustatakse karika, diplomi ja mälestusesemega. Auhinnad on välja pannud kalastusvarustuse näol meie toetajad: Salmo, Marintech Group OÜ, Normark ja Konksupood. Ajakiri Kalastaja ja Paat panevad välja 4 aastatellimust ja kalastusraamatud. Janu aitavad kustutada Saku ja Coca-Cola. Fishing Village annab võitjale tasuta kaikoha Sauga Sadamas hooajaks 2016 või 2017.

KORRALDAJAD: Peakorraldaja – Tõnis ja Pojad OÜ/ Fishing Village 50 97 841 (Jakob Kose).
Kohapüügivõistlus „Pärnu lahe Koha“ – Eesti Harrastuskalastajate Liit 50 40 777 (Endrik Tõnsberg) ja seltsing Koha Kaitse Grupp

Comments
ПОРТ FISHING VILLAGE


Рассылка
ок>>
Контакты
Тел +372 50 97 841
Uus-Sauga 62, Пярну 80033
(смотреть на карте)