Talvine sündmus Metsakohvikus

Talvine sündmus võib muutuda eriliseks mälestuseks õdusas ja looduslähedases Metsakohvikus. Ootame külalisi maagilisse püstkotta, kus õues praksuval lõkkel valmib lõõmakala ja liharoad. See on elamuskohvik, siin keset “ei kusagit”, kus looduskaunil tiigi kaldal võid korraldada unustamatu sündmuse.

Metsikuid maitseelamusi loob valik roogasid meie enda metsadest ja merest

Metsakohvik on avatud ettetellimisel, miinimum külastajate arv 10 ja õhtut saab nautida korraga kuni 30 inimest. Kui teeme ürituse nii sees kui väljas, siis saame korraga toitlustada kuni 60 külastajat.

Kui sinu sõpruskond või meeskond soovib kogeda midagi teistsugust, midagi sellist mida hiljem on hea meenutada, siis just see on sinule. Elamustoitlustus meie “Metsakohvikus” viib teie mõtted eemale argipäeva muredest ja liidab kogu seltskonna.

lisame  teie üritusele aktiivsed tegevused

Seltskondade meelelahutust saab täiendada aktiivsete tegevustega. Märgi tabamine vibu- ja õhkrelvade lasketiirus või hoopis meeskondlik kalapüügivõistlus jääl.
Jäävabal ajal loomulikult kalapüügivõistlus paatidega vee peal ja prügipüük.

Lõpetame õhtu saunaga

Kui sinu seltskond soovib elamust täiendada veelgi, siis soovime kasutada püstkoja kõrval asuvat ehtsasse kaluripaati ehitatud Kakuami saunakompleksi. Peale sauna võimalik karastada ennast karges tiigivees või talvel jääaugus.

Küsi pakkumist

Osalejate arv: 10-30 inimest
Sise- ja välikohvikuna: kuni 60 inimest

Email again:
accommodation & events

(+372) 5626 3400

fishing & harbour

(+372) 509 7841

general information

info@fishingvillage.ee

restaurant & harbour

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu County

accommodation & SLIpway

Kaste tee 1, Eametsa village, Pärnu County

Our website uses cookies. They help us analyse the data, gather statistics and build a better site for you.