Laste sünnipäevad

Kohtume Sadamarestoranis, istume lauda ja sööme kõhu täis, et ikka jaksaks mängida. Siin mahub korraga pidama sünnipäeva kaks seltskonda. Külma ja vihmast ilma kartma ei pea, sest Sadamarestorani telkhall on kaitstud tuule eest ja varustatud soojuskiirguritega. 

Hooajavälisel ajal peame pidusid Metsakohvikus. See on omapärane püstkoda kaluriküla tiigi kaldal mis mahutab kuni 30 külalist. 

Tegevused

Sünnipäevade jaoks oleme loonud põnevad aktiivsed tegevused igas vanuses lastele. Soovitame teil valida maksimaalselt kaks tegevust.

Toitlustus

Meie poolt kogu toitlustus ja sünnipäevatordi lubame soovi korral ise kaasa võtta.

Võtke ühendust

Paneme kokku vastavalt teie soovidele ja seltskonna arvestades sobiva paketi. Vajadusel loome erilahendusi. Sünnipäevapidusid korraldame täislahendusena - tegevused koos toitlustusega.

Laste sünnipäevad suurepärane võimalus teha koostööd millegi lõbusa kallal, õppida uusi oskusi ja luua sidet.

Sauga Kaluriküla peremees

Jakob kose

Jakobi varasem suur kogemus üritusturunduse, merenduse, kalastuse ja restoranipidamises ning energiline olemus annab võimekuse kaasa rääkida kõikides Sauga kaluriküla klientide soovides. Ideede puudust, kuidas luua teie puhkepäevast elamus, siin kartma ei pea. Ühtlasi on Jakob ka kalastusgiid.

jakob@fishingvillage.ee

(+372) 5097841

Tegevused

Jagame sünnipäevalised gruppidesse ja alustame tegevustega. Soovitame valida maksimaalselt 2 tegevust.

Kaluriküla vana merekaru viib lapsed lõbusõidule jõele. Samal ajal saavad teised osaleda meisterdamise töötoas, õngitseda sadamakail või vibutada vibulasketiirus. Õngitsemist viib läbi kalastusgiid, kes jagab vajalikke näpunäiteid. Vibutamist juhendab kogenud vibukütt. Kogu varustus loomulikult meie poolt.

Kestus: 45min
Hind alates:
 135€
Hind: 9€ inimese kohta

Iga laps saab 40 minutilise reisi Sauga jõel. Iga reisiga peab tulema kaasa üks täiskasvanud, kes lastel silma peal hoiab (tasuta). Laeva juhib kogenud laevakapten ja kõigile on nõuetekohane päästevarustus. Sõltuvalt inimeste arvust teeme vajadusel mitu reisi.

Kestus: 45min
Hind alates: 90€
Hind: 6€ inimese kohta

Lasketiirus selgitame välja, kelle soontes voolab tõeline kauboi veri. Tõmba kaabu pähe, võta revolver kabuurist välja ja tunne, et oled Metsikus Läänes.
Selleks, et lisada võistlusmomenti saame viia läbi duelli kus kaks laskurit lasevad üheaegselt sarnaseid märklaudasid. Võidab see, kes neid kõige rohkem pikali laseb.

Duellil kasutate ehtsat kauboi ajastu replika revolvrit Colt Single Action Army mida tuntakse maailmas Colt Peacemakeri nime all.

Kestus: 45 minutit
Hind alates: 150€
Hind: 10€ inimese kohta

Saate enda kasutusse linoollõikeplaadid, kus on kujutatud Sauga kaluriküla veeelu. Iga osaleja saab  kanda värvi plaatidele, kogeda trükiprotsessi ja luua kunsti.

Kõik saavad endale koju kaasa unikaalse kunstiteose, mis loodud teie enda kätega.


Kestus: 45min
Hind alates: 90€
Hind: 6€ inimese kohta

Vibulasketiirus saavad lapsed panna proovile ennast vibutamises. Meie vibu instruktor suunab ja annab näpunäiteid, kuidas kasutada inglise pikkvibu ja kuidas sellega märki tabada.

kestus: 1h
Hind alates: 180€
Hind: 12€ inimese kohta

Võtame kätte lihtkäsiõnged, valmistame koos peibutussööda ja hakkame kaluriküla tiigist või sadamakailt kala püüdma. Siit võid sinagi endale kalapüügipisiku sisse saada!

Kestus: 45 minutit
Hind alates: 150€
Hind: 10€ inimese kohta

Kasutame ära kaluriküla restorani austrikarbid ja meisterdame nendest koos kodukaunistuse. Dekupaaž ehk salvrätitehnika on tehnika, mille puhul paberist väljalõigatud motiivid kantakse liimi ja laki abil aluspinnale. Nõnda on võimalik kaunistada väga mitmesuguseid esemeid - alates mööblist kuni kingade ja eheteni. Hoolika teostuse puhul näeb tulemus välja, nagu oleks motiiv eseme peale maalitud.

Toitlustus

Hind: 12€ inimese kohta

  • kananagitsad
  • friikartulid kastmega
  • juur- ja puuviljavaagen, dipikaste
  • maitsevesi (marjad, kurk, sidrun vms.)
  • sünnipäevatordi lubame soovi korral ise kaasa võtta, söögiriistad kohapeal olemas

Tegevused Värskes õhus

Lastel on võimalik lisaks Sauga kaluriküla hoovis mängida jalgpalli ja disc-golfi.
Soovi korral kujundame teile sünnipäevakutse, mille saate välja printida või kasutada postituste tegemiseks.

Pidu toimub valdavalt õues ja suurel maa-alal, kindlasti lastele ilmastikule vastavad riided. Sünnipäevapidusid korraldame aastaringselt, vastavalt kokkuleppele! Halva ilma pärast ei pea muretsema. Sadamarestoran kaitseb tuule ja vihma eest, laeval on kajut kuhu saab peitu pugeda! Hoojavälisel ajal peod Metsakohvikus, omapärases püstkojas tiigi kaldal.

Tähistage laste sünnipäevi Sauga kalurikülas

Lisainfo ja broneerimine: (+372) 5626 3400, info@fishingvillage.ee
Email again:
Tegevuste eelistused (valige max 2tk)
Majutus & üritused

(+372) 5626 3400

Kalastus & Sadam

(+372) 509 7841

Üldinfo

info@fishingvillage.ee

Restoran & sadam

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

Majutus & Slipp

Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond

Tõnis ja Pojad OÜ Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.