Meeleolukad Meeskonnaüritused Kalurikülas

Meeskonnaüritused aastaringselt

Tunneme ennast üritusturunduse ja toitlustuse valdkonnas nagu kala vees. Iga uus üritus on meie jaoks järjekordne väljakutse. Meie ülesanne on teha teie meeskonnaliitmise- ja motivatsiooniüritusest ettevõtet ühendav ja kaasahaarav elamus mida oleks kõigil hea meel hiljem meenutada.

Talvel ja hooajavälisel ajal maitseelamused Metsakohvikus

Oleme pannud kokku sinu meeskonnale omapärase elamuse Metsakohvikus, mis hõlmab toitlustust, aktiivseid tegevusi ja saunaõhtut.

Programm

Paneme oma meeskonnaga kokku kogu programmi. Vajadusel tellime esineja ja ehitame lava. Saame pakkuda programmi korraga kuni 500le inimesele.

Toitlustus

Meie köök suudab pakkuda väliüritustel toitlustust kuni 1000le inimesele. 150 m² Sadamakohvik mahutab kuni 95 inimest üheaegselt einestama.

Majutus

Oma majutuse oleme ehitanud üles mõeldes loodusele, sest armastame rohelist mõtlemisviisi. Meie juures saab ööbida suvisel ajal ca 80 inimest.

Võtke ühendust

Paneme kokku vastavalt teie soovidele ja meeskonna suurust arvestades sobiva paketi. Vajadusel loome erilahendusi ja tellime esineja.

Meeskonnaüritused on tiimidele suurepärane võimalus teha koostööd millegi lõbusa kallal, õppida uusi oskusi ja luua sidet.

Sauga Kaluriküla peremees

Jakob kose

Jakobi varasem suur kogemus üritusturunduse, merenduse, kalastuse ja restoranipidamises ning energiline olemus annab võimekuse kaasa rääkida kõikides Sauga kaluriküla klientide soovides. Ideede puudust, kuidas luua teie puhkepäevast elamus, siin kartma ei pea. Ühtlasi on Jakob ka kalastusgiid.

jakob@fishingvillage.ee

(+372) 5097841

Programm

Paneme oma meeskonnaga kokku kogu programmi. Vajadusel tellime esineja ja ehitame lava. Saame pakkuda programmi korraga kuni 500le inimesele.

Kestus: 1h
Osalejate arv: 10 reisijat
Hind: 15€ inimese kohta

Ajalooline laev Johanna

See väike raudlaev on ehitatud 1936. aastal Soomes Turu laevatehases. Pikalt vedas laev Soome saarestikus posti, Eestis teenis Eesti Piirivalvet ja Pärnu Merepääste Seltsi. Nüüd korraldab Sauga kaluriküla ajaloolise laevaga lõbusõite Sauga ja Pärnu jõel ning Pärnu lahel.

Roolis kogenud kapten

Laeva soe roolimaja kaitseb vihma ja tuule eest, sellepärast on võimalik sõite teha iga ilmaga.

Võtame laevale viis reisijat, laeva juhib vana merekaru.

Kestus: 1h
Hind alates: 375€
Osalejate arv: kuni 40 inimest
Hind: 15€ inimese kohta

Ajalooline laev Kuha

Mootorlaev Kuha on kaunis klassikaline puidust laev, mis on valmistatud 1963. aastal. Laev on sõitnud piki paljusid Soome rannajooni ja jõudnud lõpuks Eestisse.

Sõidu marsruut

Laev kulgeb Sauga kalurikülast piki Sauga jõge allavoolu Pärnu jõe suunas. Sõidab läbi kolme silla alt, möödub Vana-Sauga kalurite sadamast ja Vana-Pärnu Saare-Lääne piiskopkonna keskuse endisest asukohast (täna on seal kalmistu). Jõdes Pärnu jõele keerab laev ümber ja sõidab tagasi kalurikülla.

Kestus: 1h
Osalejate arv: 1 – 20
Hind alates: 125€
Hind: 17€ inimese kohta

Korraga saavad vibulasketiirus vibuturniiril osaleda kuni 20 inimest. Esmalt tutvustame vibu käsitlemist ja teeme algõppe, seejärel toimub laskmine, kus selgub päeva parim.
Kasutame traditsioonilisi pikkvibusid, mis sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Laskmine toimub instruktori juhendamisel.

Kestus: 1h
Osalejate arv: 1 - 20
Hind alates: 125€
Hind: 17€ inimese kohta

Lasketiirus selgitame välja, kelle soontes voolab tõeline kauboi veri. Tõmba kaabu pähe, võta revolver kabuurist välja ja tunne, et oled Metsikus Läänes.
Selleks, et lisada võistlusmomenti saame viia läbi duelli kus kaks laskurit lasevad üheaegselt sarnaseid märklaudasid. Võidab see, kes neid kõige rohkem pikali laseb.
Kasutame ehtsat kauboi ajastu pikk-relva Winchester ja tuntud Colt Single Action Army revolvrit mida tuntakse maailmas ka Colt Peacemakeri nime all.
Selgitame välja kes on teie meeskonnas kõige täpsem laskur.

Laskmine toimub instruktori juhendamisel.

Kestus: 2-3h
Osalejate arv: 1-150 
Hind alates: 599€
Hind: 28€ inimese kohta

Parveehitus on meeskondlik mäng, kus iga osaline saab end tunda laevaehitajana. Asetame teid olukorda kus olete üksikul saarel, kasutades ettejuhtuvaid esemeid tuleb teil kokku klopsida alus. Saab nuputada, saab nalja ja omal kohal on ka võistlusmoment.
Kui sinu tiim ka ette antavaid lisaülesandeid edukalt lahendab, võib juurde saada materjale, mis parve veelgi ägedamaks ja kiiremaks muudavad.
Võistluse finaalis pannakse veesõidukid juba joonele ning võetakse mõõtu, kes üksikult saarelt kiiremini ära pääseb – läheb veeralliks!

Kestus: 1h
Osalejate arv: 1 – 50 
Hind alates: 200€
Hind: 20€ inimese kohta

Lõbus-seltskondlik meremaitsete pimetest mille käigus selgitame välja tõelised kalagurmaanid.
Uued maitsed, põnevad hetked ja üllatused on garanteeritud. Testimisele tulevad nii meile tuttavamad maitsed kui ka midagi täiesti uut ja üllatavat.

Kestus: 1 tund
Osalejate arv: 1 - 45
Hind alates: 399€
Hind: 20€ inimese kohta

Kaluriküla meeskond on kokku puutunud kogu elu kalapüügi ja kala valmistamisega. Nüüd soovime oma kogemust teiega jagada. Valmistame kõik koos kodumaisest kalast midagi maitsvat ja tervislikku. Töö juurde natukene kalamehejuttu ja näpunäiteid kuidas hiljem koduseid juba kalakokana üllatada saate. Vastavalt meeskonna suurusele ja huvile on võimalik panna paika töötoa täpne sisu ja pikkus. Olgu selleks siis, lõõmakala valmistamine, maitseelamus rahvuskalast räim või hoopis küpsetatud austrid.
Retsept koju kaasa!

Kestus: 2h
Osalejate arv: 56 inimest jõel
Osalejate arv: kuni 100 inimest kallastel
Osalejate arv: 156
Hind alates: 350€
Hind: 35€ inimese kohta

Hinnas sisalduvad: aerupaadid, kahv ja magnet veeprügi püügiks, prügi korjamise tööriist, prügianum, päästevest igale osalejale. Korraldame teie poolt kogutud jäätmete käitluse.

Ühtse meeskonnana parema elukeskkonna nimel!  Varasem kogemus ei ole vajalik, võta kaasa hea tuju ja soov keskkonna heaks midagi ära teha, kogu varustus, instruktaaž ja jäätmete sorteerimine on meie poolt. Tegemist on ainulaadse tootega kogu maailmas.

Ühes paadis on kokku 4-5 inimest, igal inimesel on oma kahv ja magnet, et korjata hulpivat prügi vee pealt ja rauda sisaldavaid jääke vee alt. Kogu saadud prügi tuuakse Sauga kalurikülla, kus see sorteeritakse ja edastatakse jäätmejaama, ajaloolised leiud toimetatakse Muinsuskaitseametile ja põnevamad leiud meie oma väljanäitusele. Militaarsete ohtlike leidude puhul kutsume välja demineerijad.

Hinnas sisalduvad:

 • aerupaadid ja kajakid

 • kahv ja magnet veeprügi püügiks

 • prügi korjamise tööriist, prügianum

 • kindad

 • päästevest igale osalejale

 • jäätmekäitlus

Korraga saavad jõe puhastuspäeval osaleda jõe peal 56 inimest, suurema seltskonna puhul saame poolitada seltskonna ja teistele samal ajal muid tegevusi pakkuda. Samuti on võimalik neil inimestel kes ei soovi vee peale minna puhastada jõekaldaid. Nii on võimalik viia üheaegselt jõe koristust läbi 157le inimesele. Üks osa seltskonnast on paatide ja kajakidega jõel, teine koristab kaldaid. 

Sina kingid uut elu:

Sauga kaluriküla koostöös RMK Põlula kalakasvatuskeskusega laseb Pärnu jõgikonda iga osaleja kohta ühe lõhe ja ühe siia noorkala. Nii toetame kõik koos Pärnu jõestiku kalavarude taastamist.

Ettevalmistused:

 • Riietu vastavalt ilmastikule, soovitatavalt kihiliselt.

 • Soovitame kaasa võtta vahetusriided, soovi korral saate käia pärast dušši all.

 • Toimub ka vihmase ilmaga, võta kaasa vihmakindel keep või vetthülgav jope.

 • Kummikud läheb vaja siis kui on soov liikuda märgadel kallastel. Peamised leiud pärinevad just sealt.

Jäätmekäitluse koostööpartner on Eesti Keskkonnateenused AS.

Projekt “Your green holiday” ökomaja majutuspakett ja “magnet and net fishing” prügipüük toetatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse kaudu ning rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.

Kestus: 3 h
Osalejate arv: kuni 11 inimest
Hind: 599€

Meist ülesvoolu Sauga jõel läheb jõgi kitsaks ja avanevad maalilised loodusvaated. Kõrged metsaga kaetud kaldad, vesiroosid ja veelinnud viivad sind justkui teise maailma. Sinna me nüüd suundume.
Kajakimatk kestab 1,5 - 2 tundi vastavalt valitud tempole ja jõe veetasemele. Matk algab ja lõppeb Sauga kalurikülas, kus saabudes ootab teid juba kuumaks köetud Mobispa telksaun. Kohapeal on ka WC ja dušši kasutamise võimalus.

Kajakimatk ei ole raske ja tempo valime vastavalt grupile, seega sobib see nii aktiivsetele kui ka vähema füüsilise ettevalmistusega inimestele, samuti lastele. Enne matka algust viime läbi instruktaaži, kuidas kajakiga sõita ja millele tähelepanu pöörata.

Hind sisaldab:

 • kajakid
 • päästevarustus
 • saun
 • saunarätikud

Ettevalmistused:

 • Soovitame kaasa võtta vahetusriided, soovi korral saate käia pärast dušši all.

 •  Kajakimatka ajal võiksid seljas olla riided, mis ei karda märjaks saamist, jalas veekindlad jalatsid (ujumis-sussid, veekindlad sandaalid või tossud).

Kestus: 2-3 h
Osalejate arv: 10-50 inimest
Hind alates: 720€
Hind: 50€ inimese kohta

Lähme meeskonnaga kalale! Varasem kogemus ei ole vajalik. Meie poolt kogu kalapüügi ABC. Õpetame kuidas kasutada spinningut ja kuidas teha täpseid heiteid. Kalapüügivõistlus Sauga jõel, kus võistkonnad omavahel mõõtu võtavad. Võisteldakse erinevates kategooriates nagu: suurim kala, väikseim kala, suurim kogus. Kogu vajalik varustus: mootorpaadid, kalapüügikajakid, päästevarustus, ridvad ja vajalik püügiõpetus meie poolt. Mootorpaatidele lisaks tuleb veele kalastusgiid, kes juhendab kogu protsessi. Vajadusel võtame appi ka laeva Johanna. Teist kõigist saavad suurepärased kalamehed.

Konks näppu!

Hind sisaldab:

 • mootorpaadid, kajakid

 • spinningukomplekt koos ühe varulandiga iga osaleja kohta

 • päästevarustus

 • harrastuskalapüügiõigus iga osaleja kohta

Ettevalmistused:

 • Riietu vastavalt ilmastikule, soovitatavalt kihiliselt.

 • Soovitame kaasa võtta vahetusriided, soovi korral saate käia dušši all.

 • Toimub ka vihmase ilmaga, võta kaasa vihmakindel keep või vetthülgav jope. 

 • Kummikud tulevad kasuks, aga kuiva ilma korral ei ole vajalikud.

Kui on soov osta lante juurde, siis saab seda kohapeal teha. Kaasa võite võtta loomulikult ka enda varustuse.

Korraldame meeskonnaliitmise üritusi aastaringselt. Talvel jääl, erinevatel Pärnumaa veekogudel.

Kestus: 2 - 3h
Osalejate arv: 10 - 80 inimest
Hind alates: 950€
Hind: 50€ inimese kohta

Mis saaks olla mõnusam kui talvel viia oma meeskond kontorist välja jääle? Värskendav talvine kalapüügipäev karges talveõhus. Teie ei pea muretsema millegi pärast, teeme kõik selleks, et teie olemine oleks äärmiselt meeleolukas.

Püügikoha valime vastavalt ilmastikuoludele. Teeme seda Pärnumaa veekogudel või siin samas Sauga jõel.

Kui oleme Sauga kalurikülas, siis saate tulla käsi soojendama mõnusasse “Metsakohvikusse”. Kalastusgiidid muretsevad selle eest, et ka väiksema kogemusega kalastajad saaksid endale talvise kalapüügi selgeks. 

Hind sisaldab iga osaleja kohta:

 • taliõng koos ühe varulandiga 

 • jäänaasklid 

 • harrastuskalapüügiõigus

 • suvine päästevest soovi korral

Hind sisaldab iga grupi kohta (kuni 7 inimest)

 • kalastuskelk

 • jääpuur 

 • taliunn

 • kalakast 

 • jääkulp

Päevakava:

 • Kohtume Sauga kalurikülas või kokkulepitud järve, jõe või lahe ääres ja saame tuttavaks. Jagame kätte kelgu, jääpuuri, ohutusvahendid ja vajaliku püügivarustuse, et tagada edukas kalapüügipäev. Kalastusgiid (-id) avavad teile talvise kalapüügi saladused. Puurime jäässe augud, laseme kajaloodi jääaugust sisse ja vaatame mida kalad seal all teevad. Paigaldame koos mõned taliunnad.

 • Jääaukude puurimise võistlus.

 • Joogi- ja söögipaus: Soe kalasupp, pirukas ja soe jook (eraldi tasu eest).

 • Autasustamine - kuulutame välja päeva parimad kalastajad ja selgitame kes puuris kõige kiiremini jääaugu.

Teadmiseks: 

 • Sooja saamiseks on alati võimalik saada sooja jooki või puurida jäässe mõni auk.

 • Me ei oota teilt varasemat kalapüügi kogemust, anname teile kõik vajaliku.

Ettevalmistused:

 • Riietu vastavalt ilmastikule, soovitatavalt kihiliselt.

 • Toimub ka vihmase ilmaga, võta kaasa vihmakindel keep või vetthülgav jope. 

 • Kummikud või veekindlad kõrged saapad tulevad kasuks. Jää peal võib esineda vahepeal vett.

 •  Soojad sokid ja kindad.

Kestus: 1h
Osalejate arv: 8 – 20 
Hind alates: 360€
Hind: 17€ inimese kohta

Pime-libe jalgpall on meeskonnaürituste vaieldamatu lemmik. Tegemist on hoogsa spordialaga, kus tuleb mängu võitmiseks kasutada kõiki oma meeli ja oskuseid.
Jagame tiimi väiksemateks võistkondadeks. Iga osaline saab endale ette joogitopsidest valmistatud prillid, millel on põhjad alt ära lõigatud. Selline piiratud nähtavusega pallimäng muudab palli tabamise oluliselt keerukamaks. Et asi veelgi huvitavam oleks, on väljak kaetud PVC-ga, millele lastav vesi muudab siin liikumise parajaks väljakutseks.
Võidab meeskond, kes suudab neis keerulistes oludes kõige parema strateegia ja osavusel abil enim väravaid lüüa. Mäng on ühtviisi lõbus nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele.

Ettevalmistused:

 • Soovitame kaasa võtta vahetusriided, soovi korral saate käia pärast dušši all.

Kestus: 45 min.
Osalejate arv: 10 - 20 
Hind alates: 250€
Hind: 17€ inimese kohta

Teatejooks viiakse läbi kahe võistkonna vahel. Teatepulk tuleb toimetada osalejate vahel kasutades aerupaati, SUPi lauda ja kajakki. Võistlus on lõbus ja kaasahaarav. Kogu mängu juhib mängujuht.

Hind sisaldab:

 • aerupaadid
 • kajakid
 • SUP lauad
 • päästevarustus

Ettevalmistused:

 • Riietu vastavalt ilmastikule, soovitatavalt kihiliselt.

 • Soovitame kaasa võtta vahetusriided, soovi korral saate käia dušši all.

 • Toimub ka vihmase ilmaga, võta kaasa vihmakindel keep või vetthülgav jope.

Hind alates: 499€

Soovitame omaltpoolt alati lisaks päevajuhti, kes hoiab oskuslikult päeva rütmi pulsil ning hoolitseb selle eest, et ürituse tempo ja osaliste meeleolu ei langeks.
Hind sõltub tegevuste hulgast ja teiepoolsetest ettepanekutest päevajuhi osas.

Toitlustus

Meie köök suudab pakkuda väliüritustel toitlustust kuni 1000le inimesele. 150 m² Sadamarestoran (mai - august) mahutab kuni 90 inimest üheaegselt einestama. Kaluriküla väliterrassil on ruumi lisaks 100le külalisele. Hooajavälisel ajal toitlustame erimenüü alusel Metsakohvikus, mis mahutab 30 külastajat. Suurtemate ürituste puhul, paigaldame lisaks telgid.

Grupimenüü tellimistingimused:

Grupimenüü kehtib broneerimisel alates 10 inimest. Grupimenüü valiku tegemisel tuleb arvestada, et miinimum kogus ühiku kohta on 10.

1. Rikkalik soe ja külm buffet, puuviljad ja küpsised

Kalurikülale kohaselt ei puudu laualt ka meie omavalmistaud kala. Mahlajoogid, vesi, piim, jogurt, kohv ja tee.
HIND: Täiskasvanu 15€, laps 4 - 12a k.a 8€

2. Keerame kokku ühe supi

Meie poolt kaks erinevat supipuljongit ning toorained (kana, kala, krevett, veis, riis, maitseroheline, porgandi laastud, seened ja vürtsid). Nii saate endale just sellise supi, mis sulle endale meeldib ja täpselt nii vürtsika, kui ise seda soovid. Juurde meie poolt valmistatud käsitööleib ja maitsevesi.
HIND: 12€

1. Mee-tsitruse lõõmalõhe (kala valmib lõkke ääres puuplangul) või kuumsuitsulõhe otse BBQ ahjust

Lõhefilee (200g), kartul (150g), värske salat (120g), tartar kaste, käsitööleib / sai, ürdivõi.
HIND: 28€

2. Vardas küpsetatud kana- või sealiha kaukaasiapärase kastmega (liha valmib mangaalil elaval tulel või Kamado grillil)

Liha (250g), kartul (120g), värske salat (120g), lavašš.
HIND: 22€

3. Panko paneeringus kohafilee kartulipüree ja sidrunikastmega

Koha (160g), kartulipüree (120g), värske salat (120g), koorene sidrunikaste
HIND: 18€

4. Rebitud uluki pajaroog

Pikalt, madalal temperatuuril hautatud uluk Eestimaa metsadest.
Uluki pajaroog (250 g), värske salat (120 g), käsitööleib / sai, ürdivõi.
HIND: 24€

5. BBQ grillribi

Searibi (250g), mida küpsetatakse suitsuahjus madalal temperatuuril kaheksa tundi, kartul (150g), värske salat (120g), magus BBQ kaste, käsitööleib /sai, ürdivõi.
HIND: 22€

6. Paneeritud sealihašnitsel krõbedate friikartulite, coleslaw salati ja seenekastmega

Paneeritud seakael (180g), friikatul (100g), coleslaw (60g), metsaseenekaste, käsitööleib /sai, ürdivõi.
HIND: 16€

Joogid:

Kõikide pearoogade juurde: kohv, tee, maitsevesi

1. Supp kolmest kalast (lõhe, kiisk, koha)

Supp (300g) valmib elaval tulel ja serveeritakse otse pajast. Kõrvale käsitööleib ja ürdivõi.
HIND: 10€

2. Kergelt tšilline puravikusupp koore ja cheddari juustuga

Kaluriküla meeskonnaga sügisel korjatud seenesaak on jõudnud lõpuks patta ning valminud on maitsev seenesupp (200g). Juurde käsitööleib ürdivõiga.
HIND: 10€

3. Taimne Borš

Kaluriküla meeskonnaga sügisel korjatud seenesaak on jõudnud lõpuks patta ning valminud on maitsev seenesupp (200g). Juurde käsitööleib ürdivõiga.
HIND: 10€

1. Waldof salat kanaga

Salat (100g). Klassikaline Ameerikast pärit retsept, mis sisaldab õuna, sellerit, kana ja majoneesi. Kohv, tee, vesi.
HIND: 6.50€

2. Terviseamps

Valik puu- ja köögivilju (100g), kreekerid ja tipikaste. Kohv, tee, vesi.
HIND: 4€


Suitsukala otse ahjust u 300g inimese kohta. Suitsukalaks valime kala mis parasjagu kalamehe võrgus leidub.
HIND: 10€

1. Kamavaht pohlamoosiga

HIND: 5€

2. Chia kookose dessert mangoga

HIND: 6€

3. Rukkileiva käsitööjäätis marjadega

Kati Gelato vamistab südamega Pärnumaal parimat koorejäätist (90ml). See on see, mida mujalt juba naljalt ei saa.
HIND: 6€

4. Panna Cotta

HIND: 6€


4. Šokolaadi Mousse

HIND: 6€


1. Vaagen kodumaise kalaga 4le

Suitsulatikas (500g), külmsuitsuhaug (140g), kalakrõps kuivatatud kalast (15g), küüslaugu majo (80g), marineeritud sibul ja kurk, seemne näkileib, sidrun. Kohalik kalasaak on suitsutatud hoole ja armastusega kaluriküla ahjudes.
HIND: 39€

2. Rikkalik suupistevaagen 4le

Puuviljad (500g), laabi (60g), valgehallitusjuust (125g), murakamoos (60g), suitsutatud pardirind (140g), veiseliha lõigud (125g), külmsuitsulõhe (140g), metsaseene majo (80g), marineeritud sibul, minikurk (60g), seemne näkileib.
HIND: 59€

majutus

Ööbimiseks saavad külalised peatuda aastarngselt majades kus on 20 magamiskohta. Suvisel ajal on lisaks Glamping Pop-Up hotell 50ne magamiskohaga. Võimalus kasutada ainulaadset saunakopleksi, mis on ehitatud ehtsasse kalalaeva.

Tooge oma meeskond Sauga kalurikülla

Meeskonnaüritus on teie töötajatele suurepärane võimalus teha koostööd millegi lõbusa kallal, õppida uusi oskusi ja luua sidet. Esmaseks pakkumise tegemiseks soovime teada kui palju teid tuleb, kas on vaja ette valmistada majutust ning millised oleks teie eelistatud tegevused.

Email again:
Tegevuste eelistused
Majutus
Majutus & üritused

(+372) 5626 3400

Kalastus & Sadam

(+372) 509 7841

Üldinfo

info@fishingvillage.ee

Restoran & sadam

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

Majutus & Slipp

Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond

Tõnis ja Pojad OÜ Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.