Fish Tail Fish Head

Aktiivsed Tegevused kalurikülas

Sauga kaluriküla loob elamusi veepeal ja veeääres. Oleme mõelnud selle, et iga külastaja lahkuks meie juurest hea meeleolu ja mälestuste võrra rikkamana. Olles oma külakese loonud looduse keskele, peame lugu end ümbritsevast, mis väljendub ka meie pakutavas meelelahutuses.

Sinu roheline puhkus

Your Green Holiday märgise all pakume me keskkonda hoidvaid teenuseid. See on sinule kes sa pead lugu kestlikust puhkusest. Veeda oma pere, kallima või sõpradega üks tore ja meeldejääv päev Sauga kalurikülas ja anna oma panus puhtama elukeskkonna nimel.

Veepealsed lõbustused

Veepealsed tegevused pakuvad nii lõõgastust kui ka füüsilist koormust. Pakume nii SUP rente kui ka põnevaid paadisõite. Leidke sobiv tegevus ning esitage päring. Võimalik on kombineerida erinevate kategooriate tegevusi.

Kalapüük & kalastusgiid

Meie kogenud kalastusgiidid garanteerivad teile vinge kalastuspäeva Pärnus. Meie poolt kogu kalapüügivarustus ja lai valik paate. Eelnev kogemus pole oluline, õpetame ka karu tantsima.

Lasketiir

Lõbus meelelahutus ja väljakutse kõigile kaluriküla külastajatele.

Saarekese minifarm

Minifarm üllatab iga aastal uute elanikega. Meie loomad ja linnud on Ranna Rantšo lemmikloomade pargist. Hooajal on nad meie juures suvepuhkusel ja tervitavad külalisi.

Mänguala lastele

Kaluriküla Sadamarestorani juures on avar laste mänguala. Mängida võimalik discgolfi, jalgpalli, kiikuda ja mängida liivakastis. Resoranis sees on lastenurk.

Majutus & üritused

(+372) 5626 3400

Kalastus & Sadam

(+372) 509 7841

Üldinfo

info@fishingvillage.ee

Restoran & sadam

Uus-Sauga 62, Pärnu, Pärnu maakond

Majutus & Slipp

Kaste tee 1, Eametsa küla, Tori vald, Pärnu maakond

Tõnis ja Pojad OÜ Privaatsustingimused
Kasutame küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.